Zehra Güneş’in Gabi Guimaraes’le Samimi Pozuna Melissa Vargas’tan Yangın Gibi Yorum

A Milli Kadın Voleybol Takımımız’ın en gözde isimlerinden Zehra Güneş, yalnızca sahalardaki başarısıyla değil özel hayatıyla da sık sık gündem oluyor bildiğiniz gibi. Ayrıca sosyal medyanın da en gözde isimlerinden kendisi. Yaptığı son paylaşımda Gabi Guimaraes ile poz veren Güneş’e, son dönemin favori ismi Vargas’ın tepkisi de gecikmedi tabii.

Filenin Sultanları’nın en gözde isimlerinden bir tanesi de gören herkese “maşallah” dedirten Zehra Güneş tabii ki.

Kendisi sosyal medyayı da bir hayli aktif kullanıyor. 3,7 milyon takipçisi olan Zehra Güneş, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’ndaki performansıyla da hayran kitlesini epey bir genişletti desek yeridir.

Kendisini sık sık magazinde görüyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda eski Survivor yarışmacısı ile kuzen oldukları ortaya çıkmıştı.

Şimdilerde sosyal medya fenomeni olarak kariyerine devam eden Berkan Karabulut, maç sonrası Zehra Güneş ile birlikte bir pozunu paylaşarak ‘Gururumuzsun kuzen’ yazmıştı.

Ardından aşk hayatı oldukça merak edilen Zehra Güneş’in verdiği bir röportaj sonrası en büyük aşkının Çağatay Ulusoy olduğunu öğrenmiştik.

Kendisinin ilk aşkı ve bir dönemler en çok hayran olduğu kişi Çağatay Ulusoy’muş.

Sosyal medya paylaşımlarını yakından takip ettiğimiz Zehra Güneş, son derece aktif bildiğiniz gibi.

Kendisi Milli Takım haricinde VakıfBank’ta oynuyor ayrıca. Performansı konusunda övmelere doyamıyoruz tabii. Instagram’da formalı bir pozunu paylaştı Güneş.

Verdiği diğer pozda ise yanında VakıfBank’tan takım arkadaşı Gabi Guimaraes yer alıyordu.

Milli Takım’da Ebrar Karakurt ve Melissa Vargas ile kurdukları stratejiler ve paslaşmalar ile müthiş bir maç çıkaran Zehra Güneş, son olarak Eczacıbaşı Dynavit mücadelesinde Gabi Guimaraes ile birlikte bir oyun kurdu. İkilinin performansı hayranlık uyandırdı.

Bu pozun üstüne samimi arkadaşı Melissa Vargas da tepkisiz kalmadı ve alev emojisi ile kalp yorumu attı.

Yakıyor yani!

Bu ikilinin arkadaşlığına da ayrıca hayranız, söylemeden geçmeyelim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir