Sevgilisi Hakan Sabancı’yı Bütünüyle Paylaşmamaya Yemin Eden Hande Erçel’den Yeni Poz Geldi!

Hande Erçel, bir süredir Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündemde… Boy boy fotoğrafları magazin gündemini süslese de Hande Erçel fotoğraf paylaşma konusunda epey temkinli. Nitekim sevgilisi Hakan Sabancı’yla paylaştığı fotoğraflarda Sabancı’nın sadece bazı uzuvlarını görebiliyoruz. Hande Erçel yine gelenek bozmadı ve dikkat çeken bir paylaşıma imza attı! Detaylar…

Ünlüler dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Hande Erçel ile sosyetede ‘Yalı Çapkını’ olarak anılan Hakan Sabancı’nın aşkı doludizgin devam ediyor.

Başlarda herkesin ‘3 güne biter’ dediği bu ilişki ciddi ciddi evliliğe doğru ilerliyor gibi görünüyor arkadaşlar. Nereden mi biliyorum?

Çift birbirlerinin ailelerine girmiş durumda. Özellikle ilişkileri bir elin parmağını geçmeyen Hakan Sabancı’nın Hande Erçel’in fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşması da çok alışılagelmiş şeyler değil.

Her neyse, dönelim konumuza… Hakan Sabancı sevgilisi Hande Erçel’le fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşırken; Hande Erçel daha çok sevgilisinin farklı uzuvlarını paylaşmayı tercih ediyor.

Tabii istisnalar da oldu, yok değil ama…

Genelde Hakan Bey’i fotoğrafların ucundan kıyısından görüyoruz şöyle bi’…

Ablası Gamze Erçel, yeğeni Mavi ve sevgilisi Hakan Sabancı ile Cumhuriyet kutlamalarına katılan Erçel; o anlardan paylaşımlar yaptı.

Ve yine gelenek bozmayarak sevgilisinin ufak bir kısmını gösterdi… Neyse ki bu kez sevgilisini etiketlemeyi ihmal etmemiş.

Siz bu aşkın geleceğiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir