Robinhood’un Bu Altcoin Zulası PEPE Coin’den Etkilenmedi!

Son veriler, Robinhood müşterilerinin DOGE’larını sıkı tutmaya devam ettiklerini gösteriyor. Ayrıca, yeni bir meme coin olan PEPE Coin’in son zamanlardaki ani başarısına rağmen altcoin’i satmadıklarını belirtiyor.

Robinhood’un DOGE zulası sağlam duruyor!

Önceki nesil meme kripto para birimlerinin aksine PEPE, Shiba Inu köpeklerinden ve onlara dayanan memlerden değil, Kurbağa Pepe hakkındaki memlerden ilham aldı. DogeWhaleAlert kripto takip hesabı, Robinhood müşterilerinin DOGE’larını tutmaya devam ettiklerini gösteriyor. Robinhood’un müşterileri adına cüzdanlarında tuttuğu DOGE miktarı şu anda 33.562.118.525 DOGE. Bu, USD karşılığı olarak 2.642.446.278 dolar. Ayrıca, dolaşımdaki tüm DOGE arzının %24,11’ini oluşturuyor.

PEPE çılgınca popülerleşiyor

PEPE’yi, Nisan ayında anonim bir geliştirici ekibi piyasaya sürüdü. Meme coin’inin bir şakanın ötesinde mevcut durumda hiçbir faydası yok. Bununla birlikte, Huobi ve OKX de dahil olmak üzere birçok kripto borsası listeledi. Bu yüzden için son zamanlarda büyük bir popülerlik elde etti.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Cuma günü Binance, gelecek vaat eden yeni coin’lerin eklendiği bir bölüm olan Innovation Zone’a PEPE ve FLOKI’yi ekleyeceğini duyurdu. SHIB kısa bir süre önce Binance tarafından buradan normal bir ticaret platformuna taşındı. Ancak, listeleme duyurulduktan sonra Binance, teknik bir aksaklık nedeniyle PEPE ve FLOKI para yatırma işlemlerini aniden askıya aldı. Öte yandan, işlemler birkaç saat sonra yeniden başlatıldı.

Geçtiğimiz hafta boyunca PEPE, oldukça yüksek ve şaşırtıcı fiyat artışları gösterdi. CoinMarketCap verilerine göre, bu yazının yazıldığı sırada Kurbağa temalı meme coin 0,000002586 dolardan el değiştiriyor. Bu da Pepe’yi Dogecoin’den sonra piyasa değeri açısından en büyük ikinci köpek kriptosu olan Shiba Inu’dan daha pahalı bir meme coin haline getiriyyor. SHIB 0,000009656 dolardan işlem görerek 15. sırada yer alırken, PEPE CoinMarketCap’te 45. sırada yer alıyor.

Balinalar PEPE’nin peşine düşüyor, SHIB ve NFT’leri satıyor

Balinalar ve “Akıllı Para” cüzdanları, yeni moda kripto parayı satın almak için boyunlarını kırıyorlar. Bir balina2021 yılında yalnızca 224.000 dolar karşılığında birkaç yüz SHIB satın aldı. Ve bu işlemden 3,84 milyon dolar kazandı. İşte bu balina, 6 milyar SHIB’i 325 milyar PEPE ile takas etmek için acele etti.

Bugün erken saatlerde, DOGE, SHIB, FLOKI ve şimdi de PEPE gibi meme kriptolarının sesli bir destekçisi olan kripto para birimi etkileyicisi David Gokhshtein, birçok kişinin PEPE’yi kapmak için NFT’lerini düşük fiyatlardan sattığını tweetledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir