Peru’da bir kadın, aldattığını düşündüğü kocasının penisini kesti

Peru’da yaşayan Marleni Rimarachin Colunche isimli hemşire, eve sarhoş gelen ve kendisini aldatmakla suçladığı kocası Ivan Cespedes Sanchez’in penisini kesti. Olayın ardından kocasını hastaneye götüren Marleni, polis tarafından sorguya alındı ve olayı çapraz sorguda itiraf etti. Marleni’nin yanında kendisine yardım eden başka bir kadının da olduğu ve tutuklandıktan sonra kefaletle serbest bırakıldığı öğrenildi.

AŞIRI KAN KAYBETTİĞİNİ GÖRÜNCE HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Hemşire kadın, eve geç saatlerde sarhoş gelen kocası ile tartıştı ve kendisini aldatmak ile suçlayınca aralarında kavga daha da şiddetlendi. Marleni, kocası uyuduğu sırada kocasının penisini kesti. Kocasının aşırı kan kaybettiğini görünce hastaneye götürdü. Penis ve testisleri, ciddi şekilde hasar gören Ivan, ameliyata alındı.

ÇAPRAZ SORGUDA SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Ivan, ilk önce penis ve testislerini kendisinin kestiğini iddia etti. Fakat polis tarafından çapraz sorguya alınan hemşire Marleni, eve geç saatlerde sarhoş bir şekilde gelen kocasının kendisini aldattığından şüphelendiği için kocasının penisini kestiğini itiraf etti.

TUTUKLANAN 2 KADIN KEFALETLE SERBEST BIRAKILDI

İddiaya göre,Marleni kocasının penisini kestiği sırada yanında başka bir kadın da bulunuyordu. Marleni ve kendisine yardım ettiği iddia edilen bir kadın, önce tutuklandı daha sonra kefaletle serbest bırakıldı.

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Abdullah Teymur – 3.Sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir