“OPET Fuchs, “Fullcheck Services” Hizmetleriyle Verimliliği Artırıyor.”

Madeni yağ sektörünün önde gelen markalarından Opet Fuchs, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Opet Fuchs, Fullcheck Services kapsamında yeni devreye aldığı “Tank Temizliği”, “Filtrasyon Hizmeti”, “Açık Dişli Temizliği” hizmetleri ile verimlilik ve tasarruf sağlıyor.  

 

Opet Fuchs, sunduğu çözüm ve hizmetlerle madeni yağ sektöründe müşteri deneyimi alanında fark yaratıyor. Fullcheck Services programı kapsamında “Tank Temizliği”, “Filtrasyon Hizmeti”, “Açık Dişli Temizliği” hizmetlerini hayata geçiren Opet Fuchs, müşterilerinin hayatını kolaylaştırırken, verimlilik ve tasarruf sağlıyor.  

 

Tank Temizliği hizmeti ile Opet Fuchs, talaşlı imalat tezgahlarında çalışan emülsiyonların yağ kaçaklarına bağlı olarak oluşan partiküler kirliliklerden, talaş kalıntılarından ve tank dibinde biriken metal tozlarından temizlenmesini amaçlıyor. Soğutma sıvısı içerisine karışan harici kirlilikler özellikle emülsiyonun az nüfuz ettiği hareketsiz bölgelerde birikiyor. Bu kirlilikler emülsiyon stabilitesini olumsuz etkileyerek çabuk bozunmasına yol açıyor ve soğutma sıvısı tankının temizlenmesini gerektiriyor. Opet Fuchs bu hizmet ile yağ ve atık maliyetlerinin azaltılması, işletme verimliliğinin artması, işçilik faaliyetlerden kazanç sağlanması, ekipman çalışma koşullarının iyileştirilmesi, soğutma sıvısı tüketiminin kontrol altına alınması gibi kazanımların elde edilmesine katkı sağlıyor. 

  

Sürekli iyileştirme ve operasyonel mükemmellik anlayışı

Opet Fuchs, Fullcheck Services Filtrasyon Hizmeti ile yağlardaki kirliliği mikron boyutunda düşürüyor ve mekanik arızaları en aza indiriyor. Bu sayede ekipman ve yağlayıcı ömrünü uzatarak işletmeler için önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlıyor. Hizmet ile ayrıca yüksek partikül kirliliğinin yol açabileceği sorunların önüne geçerek bakım faaliyetlerini güçlendiriyor, verimliliği artıyor. Opet Fuchs, işletmeden aldığı numuneleri TÜRKAK onaylı laboratuvarlarında analiz ederek raporları dijital hizmet yazılımı Fullcheck üzerinden müşterileri ile paylaşıyor. Sürekli iyileştirme ve operasyonel mükemmellik anlayışı ve uzman saha ekibinin yerinde yaptığı çalışmalarla güvenilir bir hizmet sunan Opet Fuchs, bu hizmet kapsamında; yağ ve atık yönetimi maliyetlerinin azaltılması, işletme verimliliğinin artması, bakım maliyetlerinin iyileştirilmesi, ekipman çalışma koşullarının iyileştirilmesi, yağlayıcı ömrünün uzatılması konularında katkı sağlıyor.  

 

Alanında uzman mühendisler tarafından uygulanıyor

Opet Fuchs, Açık Dişli Temizliği ile müşterilerine maliyet tasarrufu sunuyor. Alanında uzman Opet Fuchs servis mühendisleri tarafından uygulanan açık dişli temizliği, sistemin durdurulmasına gerek olmadan uygulanabiliyor ve dişli sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayarak ekipmanın ömrünü uzatıyor. Ekipmanların durdurulmadan uygulanabilmesi sayesinde operasyonel esneklik ve verimlilik sağlanıyor. Opet Fuchs tarafından özel olarak geliştirilen Ceplattyn Cleaner temizleme sıvısı, konvansiyonel açık dişli temizleyicilere kıyasla yüzde 50’ye kadar temizlik etkisini koruyarak maliyet tasarrufu, kolay ve hızlı kullanımı sayesinde ise zaman tasarrufu sağlıyor. Temizleyicilere bağlı atık oluşumu minimuma indirilirken, temizlikte daha az insan gücüne gereksinim duyuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir