Coinbase Bu 3 Altcoin İçin Vadelide Listeleme Duyusu Yaptı!

Kripto para piyasası dalgalı bir seyir izlerken borsalardan sıcak haberler gelmeye devam ediyor. Son bir gelişmede önde gelen kripto borsası Coinbase’in küresel kolu Coinbase International, 3 altcoin için vadeli işlem sözleşmelerini başlatacağını duyurdu. Piyasadaki negatif havanın da etkisiyle ilgili tok fiyatlarında bir değişim olmadı.

Coinbase International’dan bu 3 altoin için müjde

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada kırmızı hakimiyeti sürüyor. Lider kripto para Bitcoin 42 bin doların üzerinde kalmayı başarsa da ilerlemekte zorlanıyor. Bu da yatırımcıları farklı katalizör arayışlarına itiyor. Bugünlerde dev borsaların listesine girmek ilgili tokenler için önemli destek görevi görüyor. Bu yüzden yatırımcılar ve traderlar da bu haberleri yakında takip ediyor. Son bir gelişmede, önde gelen kripto borsası Coinbase’in küresel kolu Coinbase International, 3 altcoin projesini vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu. Coinbase International, APT, FIL ve SUI için şu duyuruyu paylaştı.

CoinbaseIntExch Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de Aptos, Filecoin ve Sui sürekli vadeli sözleşmeleri için destek ekleyecek. APT-PERP, FIL-PERP ve SUI-PERP piyasalarımızın açılışı 8 Şubat 2024 tarihinde TSİ:11:00’da veya sonrasında başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir